Ataköy Otelleri

Ataköy Otelleri | En uygun Bakırköy Otelleri fiyatları | İstanbul Ataköy Otel

Ataköy otelleri isminden de anlaşıldığı üzere Bakırköy semtinin Ataköy bölgesinde hizmet veren otellerin genel adıdır.
Ataköy otelleri ağırlıklı olarak, Butik otel olarak bölgede hizmet vermekte, diğer Otel sınıflarının da hizmet verdiğini eklemekte fayda var.

Ataköy otelleri şehir karmaşasından kaçmak isteyen kişilerin tercih yönündedir. Birçok Otel işletmesi günlük kiralık daire konseptinde Ataköy’de Otel hizmeti vermektedir.

Ataköy otellerinde konaklamanın avantajları oldukça fazladır. Havalimanına Yakın oteller arasında hizmet veren Ataköy otelleri sizleri Benzersiz konaklama keyfine davet ediyor.

İstanbul’un en lüks semtleri arasında olan Ataköy , bölgede yaşayan insanların ağırlık bölümünün üniversite mezunu olması, beraberinde kişisel özgürlük haklarını getirmiştir. Ataköy otellerinin bulunduğu bölge, İstanbul Kültür Üniversitesinden,Sinan Erdem Spor Salonu arasındaki bölgede hizmet veren otellerdir.

Ataköy Otellerinde konaklamanın avantajları, Bakırköy Meydanına 5 dakika, Atatürk Havalimanı 5 dakika CNR Expo fuarına 2 dakika ve Bakırköy sahile 3 dakika mesafede olması, Ataköy otellerinin konumunu Muazzam Hale getirmektedir. Birçok ulaşım noktasına ideal konumda olan Ataköy, bu özelliği ile Otellerinin daha fazla tercih edilmesine sebep olmaktadır.

Ataköy Otelleri
Ataköy Otelleri

Ataköy otel fiyatları | İstanbul Ataköy Otelleri | Ataköy Oteli

Ataköy otel fiyatları ,tekdüze bir tabela da yer almamaktadır. Otel fiyatları genel olarak Bakırköy meydana yakın oteller ve Havalimanı’na yakın oteller şeklinde değişiklik göstermektedir. Ataköy otel fiyatları 70- 250 TL arasında seyretmektedir. Sezonluk olarak çok bir değişikliğin olmadığı Ataköy otelleri, oldukça kapsamlı tesislerdir.

Atatürk Havalimanı’na yakın olması bölgeyi ziyarete gelen, yerli ve yabancı turistlerin konaklama gereksinimini karşılamaktadır. Ataköy otelleri sürekli olarak yenilenmektedir. yıllık 90 milyon yolcunun geçiş güzergahı olan Atatürk Havalimanı, Bu anlamda Ataköy turizminin kalbidir.

Ataköy Otellerinin ağırlıklı tercih sebebi, CNR Expo fuarına yakın olması, bölgeyi ziyarete gelen iş adamlarının Ataköy otellerini tercih etmesinde en büyük sebeptir.  Havalimanı’na bulunduğu ideal konum yine Ataköy otellerini tercih etmenize sebep olacaktır.

Ataköy Otel
Ataköy Otel

Ataköy Otel sınıfları – Ataköy Apart – Ataköy Pansiyon – 3 yıldızlı oteller

Ataköy de ki oteller yoğunlukla, Butik Otel Tesisleri, pansiyon, 3 yıldızlı oteller,4 yıldızlı oteller ve 5 yıldızlı oteller şeklinde hizmet vermektedir. Bütçenize en uygun otelleri bulabileceğiniz, Ataköy Otel konaklaması için biçilmiş kaftandır.

Ataköy otellerine ulaşım | Bakırköy Sahil Otelleri | Bakırköy Otelleri

Ataköy Bir sahil Mahallesi olması yönüyle, Deniz ulaşımına sahiptir. Atatürk Havalimanı’na yakın olmasından  Havalimanı yolu ile ulaşım imkanı vardır. 2009 yılında açılan Şirinevler Metro ve metrobüs istasyonları ile İstanbul’un her noktasına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.  E5 e paralel olması Aracınız ile kolaylıkla bölgeye ulaşmanıza imkan sağlayacaktır.

Bakırköy Meydanı yakın oteller tercih edecekseniz, Bakırköy otel mutlak tercihiniz olsun. Tıpkı Ataköy otelleri gibi havalimanına oldukça yakın hizmet veren Bakırköy otel bu bağlamda bölgede en çok tercih edilen otel İşletmeleri arasındadır.

Ataköy hakkında

İstanbul’un İncisi Bakırköy semtine bağlı Ataköy Mahallesi, Türkiye’nin ilk Uydu kent projesidir. Etap, Etap yapılan konutlandırma çalışmaları sonucunda, İstanbul en lüks semtleri arasına girmiştir. Ağırlıklı olarak AB kesimine hitap eden bir bölge haline gelmiştir. 1950’li yılların başlarında kurulmaya başlanan Ataköy, o tarihlerde Türkiye’nin en iyi plajlarından olan Ataköy Plajı ve baruthane plajlarına sahipti. 

Bugün Ataköy sahili, birçok tarihi yapı bulunmaktadır. Toplam 11 etaptan oluşan Ataköy, 45 bine yaklaşan nüfusu ile oldukça büyük bir mahalledir.

8 Comments

 1. Esrafil kanat

  Konakladığımız güzel bir otel işletmesi

 2. Nazmi KAYABAŞI

  Oteliniz gerçekten çok güzel, Bakırköy de bulunan en iyi otel diyebilirim. Umarım çizginizi Bozmadan hizmete devam edersniz.

 3. Ayhan kılıç

  Bakırköy’ün en nadide yeridir. Bakırköy de böyle iyi bir otel yok sanıyordum hemde bu fiyatlara

 4. Uysal Mona

  Ataköyde tercih edilecek liste başı otel diyebilirim. Diğer Tesislere göre çok uygun

 5. Linda Brovan

  Empfehlenswert!
  Sehr freundlicher Und Hilfsbereiter Service,
  Moderne, Gemütliche und vorallem saubere Zimmer außerdem eine Top Aussicht

 6. Kemal Dündar

  Çok sakin ve düzenli bir yer

 7. ufuk Bayar

  Otel personeli çok misafirperver idi. Özellikle Süit odayı öneriyorum. 7/24 açık restoranlar ve daha birçok yere yakınlığıyla bizim her isteğimizi karşılamaya yeterli oldu. |Herkese tavsiye edeceğim bir otel

 8. Emel Sancız

  Bakırköy’ün en prestijli oteli..çalışanlar çok alakalı…

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.