Bakırköy otelleri

Bakırköy Otelleri – Rental House Otel

Bakırköy otel Rental House 2008 yılında yerli sermaye ile kurulmuş  14 odalı Butik otel olarak faaliyet sürdüren turizm tesislerindendir.
Bakırköy Rental  House oteli, Bakırköy’de bulunan diğer otellerden ayıran en büyük özellik Özel olarak dizayn edilmiş süit odaları. Tıpkı evinizde gibi rahat edebileceğiniz içerisinde 1+1 biçiminde hazırlanmış süit odalar’da  82 ekran Lcd Televizyon’dan Dinlenme kanepesine kadar bir çok ayrıcalık bulunmaktadır.

Bakırköy otelleri İstanbul’un Avrupa yakasında Atatürk Havalananına komşu olan otellerin genel adıdır. Bakırköy otelleri arasında tercihiniz her ne olursa olsun aradığınız otel işletmesini mutlaka bulacaksınız.

Bakırköy otelleri

Bakırköy otelleri
Bakırköy otelleri

İstanbul Bakırköy Otelleri, Turistik gezilerin yanı sıra iş gezileri, Fuar ve kongre gibi katılım gerektiren  hizmetler için konumu itibari ile başlıca tercih edilen otellerdir.

Bakırköy otelleri Tüyap, CBR expo gibi tüm dünya tarafından kabul gören fuar ve kongre merkezlerine oldukça yakın konumda hizmetinizdedir.

Atatürk Havalimanı otelleri olarak da anılan bu bölgede ki oteller, Yeşilköy mahallesinin (Aslında belde olmalı) Bakırköy semtine bağlı olmasından ve Bakırköy otel bölgesine 2 -3 km mesafede olması sebebiyle Atatürk Havalimanı otelleri olarak da bilinmektedir.

Bakırköy otelleri – En iyi Lokasyon

Bakırköy oteller bulunduğu konum itibari ile Küçükçekmece, Zeytinburnu, Ataköy, gibi komşu ilçelere bir adım mesafede olması, tüm toplu taşıma araçlarının güzergah durağı olması nedeniyle oldukça fazla tercih sebebidir. Bakırköy ilçesine 24 saat ulaşım imkanı olması yine başlıca tercih sebebi olmaktadır.

Bakırköy kurulduğu günden bu yana, Sayfiye ve eğlence yeri olarak hizmet vermesi  yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası haline gelmesine sebep olmuştur.

Bir çok tarihi yapının ilçe sınırları içerisinde bulunması Bakırköy’ü ve Bakırköy otelleri tesislerini önemli konaklama merkezi haline getirmiştir.

Bakırköy otel fiyatları
Bakırköy otel fiyatları


Bakırköy otelleri ve fiyatları

Bakırköy otel fiyatları genel olarak alışıla gelmiş fiyat politikasın izlemektedir. Sezonluk olarak çok ciddi fiyat değişikliğine gidilmeyen Bakırköy otelleri, Yaz ve kış olarak maksimum %5 -10 arası fiyat değişikliği arz etmektedir.

Bakırköy otelleri fiyatları hakkında

( Değişiklik gösterebilir)

 • Bakırköy otel fiyatları 100₺ – 180₺ arasındadır.
 • Bakırköy Pansiyon Fiyatları 50₺ – 100₺ arasındadır.
 • Bakırköy apart otel fiyatları 80₺ – 120₺ arasındadır.
 • Bakırköy butik otel fiyatları 70₺ – 150₺ arasındadır.
 • Bakırköy 3 yıldızlı otel fiyatları 100₺ – 180₺ arasındadır.
 • Bakırköy 4 yıldızlı otel fiyatları 120₺ – 200₺ arasındadır.
 • Bakırköy 5 yıldızlı otel fiyatları ise 140₺ – 250₺ arasındadır.

Fiyatlar tüm otel tesislerinin politikasına göre değişiklik gösterebilir. Ortalama fiyatlar verilmiştir.

Bakırköy otel Rental house Hakkında

Bakırköy otel rental house; 2008 yılında yerli sermaye ile kurulmuş, İstanbul’un en merkezi yerlerinden biri olan Bakırköy semtinde hizmet vermektedir.

14 odalı butik otel olarak hizmet veren işletme, alanında uzman personeli ile konuklarına eşsiz bir konaklama hedefi içerisindedir.

Bakırköy otel olarak anılmasının sebebi, Rental house otel işletmesinin Bakırköy otel işletmesi zincirine bağlı olmasıdır.

Rental house otel’de 8 adet özel süit oda, 3 adet double room,2 adet single room ve 1 adet twin room oda seçeneği bulunmaktadır.

Bakırköy otelleri arasında yetkin bir konumda olmasının başlıca sebebi bulunduğu lokasyonun oldukça merkezi olması, otel fiyatlarına oda kahvaltı dahil olması ana sebep olarak gösterilebilir.

Tüm konaklama yapan müşterilerinin mutlu olarak ayrılması hedefinde olan işletme tüm çalışmalarını bu yönde gerçekleştirmektedir.

Bakırköy otel Rental House nerededir ?

Bakırköy otel Rental house İstanbul Bakırköy semtinde en aktif mahallelerden olan Zeytinlik mahallesindedir. Konumu sebebiyle Atatürk havalimanına 10 dk. uzaklıkta faaliyet sürdürmektedir.

Metrobüs, metro ve taksi gibi toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşım imkanı bulabilirsiniz.
Adres: Zeytinlik Mahallesi, Şht. Nusret Sk. No:18, 34140 Bakırköy/İstanbul
Navigasyon ile gelmek için ; Bakırköy otel rental house

Bakırköy Hakkında

Bakırköy 1923 yılında çıkarılan Türkçeleştirme kanunu ile bugün ki adını almış, 32 km² çapı ile İstanbul’un en büyük ilçelerinden birisidir.
Son nüfus sayımına göre 273.000 kişilik nüfusu ile yine İstanbul’un en büyük ilçelerinden biri konumuna gelmektedir. Günlük olarak kayıtlı nüfusunun 2 katı ziyaretçi alan bu semt, yerli ve yabancı bir çok ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır.

Bilinen tarihi İstanbul kadar eski olması ve tarihi bir çok eserin ilçe sınırları içerisinde olması kitleler tarafından ziyaretin artmasına sebep olmuştur.
Antik Romalılar tarafından da Bizans imparatorluğu tarafından da eğlence merkezi olarak kullanılması geleneği Osmanlı imparatorluğu döneminde de devam etmiştir. Cumhuriyet tarihi ile birlikte eğlence merkezinin yanı sıra ticaret merkezi olarak da kullanılmaya başlanmıştır.

İstanbul’u tam ortadan bölecek olursak ortada Bakırköy ilçesi karşımıza çıkacaktır.
Bu nedenle İstanbul’un göbeği diyebiliriz.

Bakırköy’de gezinti amaçlı bulunuyorsanız, Bizans ve roma döneminden kalma bir çok tarihi yapı restore edilerek ziyarete açıldığını sizlere bildirelim, Nitekim Osmanlı imparatorlu zamanında yapılan bir çok eser’de yine ziyarete açıktır.

7 Comments

 1. Onur yılmaz

  Ailem ile çok huzurlu bir tatil yaptık odalar temiz ve ferah tavsiye ederim

 2. Ahmet İhsanoğlu

  Bakırköy otelleri’nin bir çoğunda kaldım. Memnun kaldığım 1 kaç işletmeden birisi Başarılı ve ugyun fiyatlı

 3. Mahmut Karabacak

  Bakırköy otel Rental house Aile için konaklama da gerçekten çok iyi, Hem çalışanlar hemde otel sahibi çok nazik insanlar.
  Fiyatları da 1 oda fiyatına süit oda şeklinde oldukça memnun kaldım

 4. Tahsin Varlı

  Kalben söylüyorum mükemmelsiniz.

 5. Ahu keskin

  Oteliniz 5 yıldız hak ediyor.

 6. Arif Görgülü

  Ulaşımı kolay güleryüzlü personeli geniş menülü harika bir otel ha en önemlisi tabi temizliği hijyeni

 7. İrina Kazlov

  Excellent new brand hotel. Staff very helpful indeed. Room clean spotless.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.